KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12848111
nr 1284 8111
Oidentifierad konstnär. Signerad. Häst och vagn. Olja på pannå, 27x33 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 28 oktober 2019
kl 18:22:53
24/10 11:04:54
28/10 17:04:33